Отримати гроші в кредит на карточку через інтернет – це реально!

Бувають у житті ситуації, коли кредитний ліміт по картці вичерпано, а потребу у грошах – ні. Особливо важко, якщо термінова потреба виникла у святковий або вихідний день, коли жоден з банків не працює. Та що там, гроші можуть знадобиться навіть у нічний час (наприклад, на лікування) – у даному випадку неможливо буде навіть знайти чергове банківське відділення й оформити кредит.
 

Короткая форма заявки
Miloan

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый кредит до 6 000 грн бесплатно
Эксклюзив
7
CreditPlus
7

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 6000 грн под 0,01% для новых пользователей
Выиграй 10 000 грн
8
Moneyveo.ua
8

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 10 000 грн под 0.01%
6
Dinero UA
6

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый займ под 0%
 • Низкая ставка на повторный кредит
-50% на первые два кредита
SOS CREDIT
24

Последний кредит выдан 1 час. назад

1.6 %
Ставка в день
432 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7

Єдиний вихід з даної ситуації – звернутись до МФО та отримати гроші в кредит онлайн! Так, ви все вірно зрозуміли – не треба буде виходити навіть зі свого дому. Все, що знадобиться для вирішення вашої проблеми з фінансами – це телефон, доступ до інтернету, персоніфікована карта (кредитна або дебетова – немає різниці) та бажання отримати гроші якнайшвидше!

Що таке мікрозайм, яким чином його можна оформити?

Мікрозайм – це один з різновидів фінансових (банківських) продуктів, який має декілька особливостей:

 1. Відносно невеликий розмір. Дуже рідко, коли видається мікрозайм на карту сумою більше ніж 10 тісяч гривень. Так, є мікрозайми, які оформлюються під залог авто, але їх отримати можна тільки в офісі мікрокредитної організації, у режимі онлайн такі кредити отримати неможливо.
 2. Короткий строк дії кредитного договору. У переважній більшості випадків, мікрозайм не надається більше, ніж на місяць. Так, є така річ, як пролонгація кредитного договору, але тільки за умови внесення позичальником суми, необхідної для погашення відсотків, що стягуються за користування грошима. І ніяк інакше. Але це вже буде пролонгація – оформляється кредитний договір на місяць. Дуже рідко, коли МФО погоджуються видавати позику на більший термін – це практикують тільки деякі контори, і то – суворо для постійних та надійних клієнтів, які вже оформлювали позики неодноразово, пильно дотримуючись графіку погашень.
 3. Розмір відсоткової ставки у середньому – 1%. Буває більше, буває менше (зверніть увагу на те, що мова йде виключно за позики, які отримуються по інтернету). Пропонують отримати гроші онлайн на карту різні компанії, тому й відсоткова ставка трохи відрізняється. Крім того, кожна МФО пропонує (зазвичай) декілька програм, за якими можна отримати гроші онлайн на карточку. Вони відрізняються не тільки строком дії, розміром тіла кредиту, але ще й відсотковою ставкою. Тому потенційний позичальник має можливість обирати програму кредитування. 
 4. Видавати мікрокредити згідно українського законодавства мають право лише МФО (мікрофінансові, мікрокредитні організації – суть цих компаній не залежить від назви). Це обмеження продиктоване особливістю процесу схвалення поданої заявки – МФО можуть видати гроші позичальнику навіть попередньо не перевіривши його кредитну історію. Так, можна побачити пропозиції від деяких банків (Альфа, Ідея тощо) отримати гроші на картку без відмов цілодобово на вигідних умовах. Але у данному випадку назва банку використовується виключно у рекламних, маркетингових цілях. Формально, кредитором по цьому продуктові буде виступати дочірня компанія, створена банком (тобто МФО), а не сам банк. 

Інакше кажучи, мікрозайм – це гроші в кредит онлайн на картку, які можуть бути видані у будь-який час кожному бажаючому, без перевірки кредитної історії та підтвердження офіційної зайнятості.

Переваги отримання мікрокредитів

З кожним роком популярність мікрокредитів як фінансового продукту збільшується – і в цьому немає зовсім нічого дивного. Адже оформлення позики в МФО має цілий ряд суттєвих переваг, а саме:

 1. Простота отримання. Для того, щоб отримати гроші онлайн на карту (Україна) через мікрокредитні організації, не треба буде збирати безліч довідок, які нібито підтверджують платоспроможність потенційного позичальника. Паспорта громадянина України та ІПН буде достатньо – не треба ніяких довідок про доходи, про склад сім’ї, свідоцтво про шлюб та інших документів.
 2. Лояльність до потенційного позичальника. МФО надає гроші в кредит майже усім, хто звертається по фінансову допомогу. Якщо навіть у людини негативна кредитна історія, проблеми в інших банках (наприклад, має місце прострочена заборгованість по одному з кредитів), немає офіційного працевлаштування, судимість чи ще якийсь фактор, перешкоджаючий отриманню кредиту в звичайному банку. Згідно даним статистики, МКФ схвалюють майже 95% заявок на отримання мікрокредиту, які до них надходять. Саме тому, шукаючи де можна взяти гроші під розписку, треба одразу ж згадати МФО (кредитний договір, укладений у режимі онлайн, це теж свого роди розписка, але вона зберігається у електронній формі).
 3. Швидкість отримання. Коли гроші потрібні терміново, немає часу чекати, доки банк розгляне подану заявку на отримання кредиту (кредитної картки) та запросить на підписання усіх документів. Інша справа – звернення по займ до МФО. Виникле фінансове питання можна вирішити за 15-20 хвилин, навіть якщо ви до цього жодного разу не зверталися до обраної контори по допомогу та треба створювати новий акаунт. Поява можливості отримати гроші онлайн ще більше спрощує поставлену задачу – тепер навіть не прийдеться йти до офісу МФО, щоб отримати кредит. Вирішити проблему з фінансами можна у будь-якій час дня та ночі. Процес схвалення заявок та отримання коштів повністю автоматизовані, тому ці сервіси працюють у режимі 24/7/365. 
 4. Доступність. При необхідності, можна отримати переказ не тільки на банківську карту, але й на персоніфікований електронний гаманець сервісу, який співпрацює з обраною вами МФО.

Проаналізувавши перелічені вище переваги, зовсім нескладно здогадатися, чому ж саме люди з більшим бажанням оформлюють позики саме в МФО, а не у звичайних банках. Не зважаючи на більш високу ставку по %, ніж у всіх інших кредитних компаніях (за винятком ломбардів – там буде ще дорожче, да й застава необхідна). 

Але це твердження не завжди вірне – наприклад, деякі МКФ пропонують оформити першу позику на 2-3 тижні взагалі без відсотків! Так, за цих умов вам багато грошей ніхто не дасть, але пропозиція повернути стільки ж грошей, скільки й взяли, тим паче в мікрокредитній організації, є дуже вигідною.

Де оформити мікрозайм?

Якщо перед вапи постало питання, де взяти гроші в борг, одразу ж згадайте про МФО – мікрокредитні організації, які будь-кому дозволяють вирішувати будь-які проблеми з грошима. Але виникає інше питання – через велику кількість МФО, які зараз здійснюють свою діяльність на українському фінансовому ринку, досить проблематично обрати контору, умови якої найбільш підходять саме вам. Передивлятися сайт кожної МФО, вивчати критерії схвалення заявки, умови кредитування та вимоги до потенційного позичальника? Погодьтесь, це досить проблематично, бо незручно та займає дуже багато часу. 

Є набагато простіший варіант пошуку МФО, яка пропонує найліпші для вас умови – скористайтеся нашим порталом-агрегатором мікрофінансових організацій та пропозицій від них. Достатньо буде вказати лише вимоги, на яких ви бажаєте отримати позику в режимі онлайн.

Наприклад, є необхідність отримати 2 тисячі гривень на строк в 1 місяць. Вказуєте цю інформацію в меню агрегатора та тисніть на «Ентер», або на вкладку «пошук». Через декілька секунд побачите на екрані монітора перелік МФО, які пропонують отримати позику на вказаних вами умовах. Побачите пропозиції від МФО «Гроші і кредит», «Манівео» та інших. Відповідно, обираєте одну з них (або звертаєтесь до усіх – саме звернення та відправлення заявки на отримання мікрокредиту ще ні до чого не зобов’язує).

Вимоги до потенційних позичальників

Якщо не знаєте, де взяти гроші, спішіть звернутись до МФО та ні про що не думайте – достатньо взяти лише паспорт громадянина України та ІПН. Все, більш нічого вам з документів не знадобиться. Зверніть увагу на те, що деякі з МФО висувають увагу «кредит тільки для офіційно працевлаштованих). Але ця вимога не свідчить про те, що треба надавати ксерокопію або скан-копію трудової книги. Все набагато простіше – позичальнику необхідно буде лише у персональній анкеті вказати правдиву інформацію щодо наявності офіційного працевлаштування та рівня доходу. 

Щодо всіх інших вимог до позичальників – для того, щоб отримати кредит у будь-якій МФО, достатньо бути повнолітнім громадянином України, та мати при собі паспорт, ІПН та мобільний телефон з активною СІМ-карткою. Проте є деякі МФО, що висувають більш жорсткі вимоги щодо можливого віку позичальника, встановивши найнижчий вік – 21, а найвищий – 75. До речі, пенсіонери також можуть сміливо звертатись до МФО та отримувати кредити. 

Інструкції щодо оформлення мікрокредиту

Все дуже просто – для того, щоб отримати в онлайн-режимі кредит на карту через МФО, не виходячи при цьому навіть з дому, достатньо буде виконати наступні дії:

 1. Скориставшись нашим порталом-агрегатором знайти мікрофінансову організацію, яка надає позики на вигідних (для вас) умовах. 
 2. Відправити заявки на отримання позики. Можна надіслати заявки в усі контори, які побачите у переліку, можна обрати деякі з них, або навіть одну. Це все залежить від того, яку суму ви бажаєте взяти в кредит. Зрозумійте – якщо ви оформите позику в одній МФО, це не буде свідчити про те, що при зверненні у будь-яку іншу контору, отримаєте відмову. Навпаки, велика вірогідність того, що подану заявку буде схвалено. МФО не враховують не тільки кредитну історію, але й кредитне навантаження (тобто, кількість оформлених позик).
 3. Дочекатись рішення по відправленим заявкам. Результат рішення отримаєте або у вигляді СМС-повідомлення, або у вигляді електронного листа на е-меіл. 
 4. Переходите на сайт МФО, де вам було схвалено заявку. 
 5. Створюєте власний акаунт, вказуєте усю необхідну інформацію (паспортні, особові дані, номер ІПН, номер кредитної карти, її CVV-код та інші відомості).
 6.  Обираєте суму та період кредитування. Наприклад, взяти 2000 гривень на місяць. Підтверджуєте свій намір оформити кредит – для цього треба ввести пароль з СМС, яку буде відправлено на вказаний у заявці номер телефону. Важливо! Введення коду з СМС враховується як підпис клієнтом договору з кредитором. Тобто, з цього моменту позичальник вже починає нести відповідальність перед кредитором. 
 7. Отримуєте гроші на картку (процедура займає не більше 10-ти хвилин).

Все, питання з грошима вирішено!