Кредити онлайн на карту: популярна послуга серед європейців і українців

Всі вигідні пропозиції онлайн кредитування зібрані на одній сторінці нашого сервісу. Позики в борг надаються впродовж 5-15 хвилин цілодобово. Для отримання 500-15000 гривень потрібен лише паспорт, ІНН, особиста банківська картка. На нашому сайті ви завжди знайдете багато кредитів онлайн під 0-0.01%. 
 

Короткая форма заявки
Miloan

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый кредит до 6 000 грн бесплатно
Эксклюзив
7
CreditPlus
7

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 6000 грн под 0,01% для новых пользователей
Выиграй 10 000 грн
8
Moneyveo.ua
8

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 10 000 грн под 0.01%
6
Dinero UA
6

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый займ под 0%
 • Низкая ставка на повторный кредит
-50% на первые два кредита
SOS CREDIT
24

Последний кредит выдан 1 час. назад

1.6 %
Ставка в день
432 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7

Життя у кредит - звичайна практика для більшості громадян Європи. За допомогою довгострокових та короткострокових позик вони купують будинки, автомобілі, меблі, побутову техніку, розв'язують різні життєві проблеми. Онлайн кредити нещодавно з'явились й в нашій країні. Завдяки спрощеній процедурі оформлення вони швидко набули популярності серед користувачів різного віку.

Гроші у борг видають мікрофінансові компанії. Своїх клієнтів вони обслуговують дистанційно за допомогою Інтернету на власних офіційних сайтах. При зверненні в МФО позичальник може взяти кредит у розмірі від 500 до 15 тисяч гривень на строк від 5 днів до 1 місяця, і навіть до пів року. Більшість установ працює цілодобово без перерв, вихідних та святкових днів. Заяви від користувачів обробляються автоматично на протязі 5-15 хвилин, що суттєво спрощує процедуру надання позик.

Кредити онлайн на карту: зручно, швидко, доступно

Позики, які надаються дистанційно, сьогодні мають найбільший попит серед позичальників. Вони зручні, швидкі, доступні. Скористатись послугою для отримання кредиту онлайн на картку можуть усі повнолітні громадяни України з будь-якою кредитною історією, навіть ті, у яких вона нульова або зіпсована. І це не єдина перевага позик. Цей перелік можна доповнити багатьма пунктами:

Як швидко взяти кредит онлайн на карту?

Усі вигідні кредити на карту онлайн ви завжди знайдете на нашому сайті. Ми ретельно відстежуємо зміни, які відбуваються на фінансовому ринку України, щоб своєчасно ознайомити вас з новими продуктами банків та МФО. Перед публікацією кожної пропозиції ми перевіряємо наявність у кредитних компаній ліцензій на право діяльності, співпрацюємо тільки з найкращими кредиторами. 

Щоб ви змогли швидко оформити позику, ми склали для вас зручну інструкцію, в якій покроково пояснили, як взяти кредит за 15 хвилин.  

 1. Зробіть вибір. Зі списку запропонованих позичок виберіть для себе один чи два варіанти. Стисле меню, в якому розташовані умови та вимоги співпраці для позичальників, поможе вам швидко обрати потрібний кредит з урахуванням власних потреб. 
 2. Зареєструйтесь на сайті МФО та подайте заяву на отримання грошової позики. Спочатку натисніть на кнопку «оформити», щоб перейти на офіційний портал фінансової компанії. Тут заповніть анкету та подайте заяву на отримання грошей. Укажіть потрібну вам суму та строк дії договору. Ретельно перевірте усю інформацію та відправте її на обробку. 
 3. Ознайомтесь з рішенням компанії. Відповідь ви отримуєте через декілька хвилин у вигляді СМС чи електронного письма, що поступить на ваш телефон або електронну скриньку. 
 4. Складіть угоду. Дія договору у двосторонньому порядку набирає чинності у момент, коли ви погоджуєтесь на умови співпраці з МФО. До цього часу рекомендуємо ретельно перечитати усі пункти документу. Формуляр в откритому доступі є на сайті компанії та в особистому кабінеті, який отримує кожний клієнт після реєстрації. 
 5. Отримайте грошовий переказ. Онлайн кредит на картку перераховується миттєво після складання угоди. 

Фінансові організації надають позики громадянам, якщо вони відповідають наступним умовам:

МФО співпрацюють зі студентами, пенсіонерами, особами з офіційним та неофіційним працевлаштуванням.  

Законодавче регулювання кредитів онлайн на картку

Дистанційне оформлення кредиту завжди супроводжується укладенням двосторонньої угоди. На відміну від стандартної процедури підписання договору здійснюється без особистої присутності сторін. Спочатку зразок документа надсилається позичальнику. Для зв’язку між сторонами використовується електронна скринька. Копія договору також розміщуються на офіційному сайті МФО у розділі «Документи» або особистому кабінеті позичальника. Коли користувач погоджується на умови співпраці з фінансовою компанією, угода між ними вважається складеною. Вона наділяється такою ж юридичною силою, що і паперовий документ, який сторони підписують при особистій зустрічі, наприклад у банках або офісах МФО. Всі дії між кредитором та клієнтами регулюються законодавчо.

Зауважимо! Наш портал не є фінансовою компанією. Ми не надаємо грошових позик. Наші послуги мають інформаційний характер. Для своїх користувачів ми розміщуємо безкоштовно усі наявні в країні дистанційні кредити, які надаються офіційно зареєстрованими організаціями. Інформацію ми копіюємо тільки з офіційних сайтів МФО та банків.

Своїм користувачам ми завжди рекомендуємо ще до складання угоди уважно ознайомитися з усіма пунктами договору. Вивчення прав та обов’язків сторін допомагає уникнути спірних питань при несвоєчасному поверненні боргу або при неповному надходженні коштів. В головному документі завжди зазначено: як та при яких обставинах нараховуються штрафи, пеня, чи надає компанія таку послугу, як пролонгація і що потрібно для її підключення тощо.    

Способи погашення дистанційних кредитів

Своєчасне погашення кредиту у будь-якій компанії гарантує вам надання тут нової позики без відмов. При чому доступ до послуги стає доступним у той же або наступний день після внесення боргу у повному обсязі.

Більшість МФО пропонує декілька варіантів погашення кредитів: 

Найбільш зручним із запропонованих варіантів погашення кредитів є перший. Він доступний цілодобово, але лише тільки власнику позики. Операція проводиться миттєво, за її здійснення не сплачується комісійний збір. Другим та третім способом може скористатись будь-яка повнолітня людина - як сам позичальник, так й довірена особа. Для здійснення переказу потрібні реквізити рахунку, іноді документ, який підтверджує особу. Гроші перераховуються протягом 3 робочих днів, за посередництво фінансові установи та власники терміналів стягують грошовий збір по власному тарифу.